אספקת חשמל

אנלייט גאה להוביל את מהפכת החשמל הירוק בישראל עם חברת אספקה המציעה שילוב של תועלות כלכליות וסביבתיות למגזר העסקי. הניסיון הרב שצברה אנלייט באספקת חשמל בשוק הפרטי באירופה ובארה"ב, לצד פורטפוליו הייצור הגדול ביותר מבין חברות האנרגיה המתחדשת בארץ ודירוגי ESG מהמובילים במשק, מאפשרים לחברת האספקה שלנו להעניק לעסק שלכם את חבילת החשמל הירוק האטרקטיבית ביותר בשוק.

למה לעבור לחשמל ירוק
המגזר העסקי הבינלאומי מוביל בשנים האחרונות מפנה תפיסתי-חברתי ירוק וחשוב: יותר ויותר משאבים מופנים לשמירה על הסביבה, למאבק במשבר האקלים ולצמצום משמעותי של פליטות גזי חממה. צעדים אלו נמדדים בהתאם ליעדים בינלאומיים ומהווים חלק בלתי נפרד מדירוג ה- ESG של החברות.
מעבר להיבט הסביבתי, במעבר לצריכת חשמל מאנרגיה מתחדשת טמונה הזדמנות כלכלית משמעותית – להוזיל את תעריף החשמל באופן ניכר, הודות לעלויות ייצור החשמל הירוק, הנמוכות מעלויות ייצור החשמל מפחם או מגז טבעי.

למה עכשיו
שוק החשמל בישראל נכנס ב-1.1.2024 לעידן חדש - שינוי משמעותי ברגולציה מאפשר לצרכנים לרכוש מעתה חשמל מאנרגיה מתחדשת תוך שמירה על זמינות חשמל מלאה. חברות שיתקשרו איתנו בהסכם רכישה יקבלו את כל החשמל שלהן ממקורות מתחדשים.

למה אנלייט
נוסף על אספקה יציבה של חשמל ירוק בתעריפים משתלמים, חברת האספקה שלנו מציעה מעטפת ייחודית לשיפור הדירוג הסביבתי של לקוחותיה:
• גיבוש מדיניות סביבתית ותוכניות להטמעת אחריות סביבתית וקהילתית אצל הלקוח כדי לקדם את דירוג מעלה ודירוג ה-ESG של החברה.
• הקמת גגות סולאריים ומתקני אגירה בשטחי הלקוח.
• התקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים.

כבר לקוחות שלנו? לחצו כאן לכניסה לפורטל האישי שלכם.
רוצים להצטרף אלינו? לחצו כאן לקבלת הצעת התקשרות מותאמת עבורכם.


חשמל ירוק מיוצר ממקורות אנרגיה מתחדשים כמו שמש, רוח, מים, ביומסה ואנרגיה גיאותרמית, ואינו מזהם את הסביבה. חשמל רגיל, לעומת זאת, מיוצר ממקורות אנרגיה מתכלים כמו פחם, נפט וגז טבעי, מה שמוביל לפליטת מזהמים ופחמן גבוהה יותר. חשמל ירוק תורם לשמירה על הסביבה וקיימות, אך דורש עלויות הקמה ראשוניות גבוהות ותלוי בתנאים טבעיים, בעוד שחשמל רגיל יציב יותר אך פוגע בסביבה, דורש תפעול שוטף ומושפע ממחירי הדלקים.
מקורות האנרגיה: עלות דלקים מאובנים (פחם, נפט, גז) ואנרגיה מתחדשת (סולארית, רוח).
ביקוש והיצע: שינויים עונתיים בביקוש, גידול אוכלוסייה ופיתוח תעשייתי.
רגולציה ומדיניות: סובסידיות, מיסי פחמן והיטלי זיהום.
הובלה והפצה: תחזוקה ושדרוג רשתות החשמל, אובדן אנרגיה בהובלה.
הפקת חשמל: עלויות הקמת תחנות כוח ותחזוקה.
חומרי גלם: מחירי מתכות וחומרים לתשתיות ייצור.
מצב כלכלי עולמי: מחירי דלקים ומשברים כלכליים.
חדשנות טכנולוגית: פיתוחים טכנולוגיים לשיפור וייעול.
חוזים ארוכי טווח: הסכמים קבועים לאספקת דלקים או חשמל.