דוחות אחריות תאגידית (ESG)

המחויבות שלנו לעמוד בחזית המאבק למניעת ההתחממות הגלובלית ולפעול למען עתיד ירוק ונקי יותר שלובה בכל היבט של הפעילות שלנו, ואנחנו עושים מאמצים רבים על מנת שהשפעתנו על הסביבה תהיה חיובית.

אנו גאים להציג את דוחות ה-ESG שלנו, המציגים בשקיפות מלאה את הפעילות והמחויבות שלנו, ומדגימים כיצד אנו פועלים - לכל אורך הדרך - בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה, תוך חתירה למצוינות בשלושת עולמות התוכן בהם מתמקד הדוח. הדוחות מבטאים תפיסה ארגונית שלמה, המלווה את אנלייט מיום הקמתה.
הדוחות האחרונים שלנו
ESG Report
2021-2022
להצגת הדוח
ESG Report
2019-2020
להצגת הדוח
דירוגי ESG
נכון ל-1.1.2024
17.2LOW
Sustainalytics
מדדי ה-ESG של Morningstar Sustainalytics משקפים את מידת החשיפה של החברה לסיכוני ה- ESG הרלוונטיים לתחום פעילותה וכן את יעילותה בניהול והתמודדות עם סיכונים אלה.
בנובמבר 2023 קיבלה אנלייט ציון של 17.2, והיא נמצאת כעת בקטגוריה של חברות שההשקעה בהן בסיכון נמוך. ציון מעולה זה מעיד על יכולתה של החברה לנווט היטב את התנהלותה הכלכלית ולמתן השפעות פיננסיות מהותיות הנובעות מפקטורי ה-ESG הספציפיים לתחום פעילותה.
AALEADERS
MSCI
חברת MSCI הינה אחת מחברות דירוג ה-ESG המובילות בעולם, השייכת לקבוצת ההשקעות הבינ"ל מורגן סטנלי. החברה מדרגת אלפי חברות ברחבי העולם ומודדת אותן על פי עשרות קריטריונים של ESG. טווח הדירוגים של MSCI נע בין AAA (מובילים) ל-CCC (מאחרים).
APLATINUM+
MAALA
דירוג מעלה מעריך את ביצועי החברות המובילות במשק בתחומי האחריות התאגידית כלהלן: איכות סביבה, אתיקה בעסקים, זכויות אדם וסביבת עבודה, מעורבות בקהילה, ממשל תאגידי ודיווח חברתי סביבתי.
Enlight השיגה את הדירוג הגבוה ביותר (PLATINUM +) בקרב כלל החברות המדורגות ומחזיקה בדירוג A בקרב החברות הציבוריות.
IMPROVER
ENTROPY
מודל אנטרופי מעריך ומודד את רמת האחריות התאגידית והסיכונים הלא פיננסיים של חברות ציבוריות, על בסיס פרמטרים כמותיים ואיכותיים הקשורים לעקרונות ולכללים מעולם האחריות התאגידית, ובהתאמה לשוק הישראלי. אנלייט מחזיקה בדירוג הגבוה והמכובד IMPROVER.